Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Apdovanojimuose „Žingsniai 2022“ statulėlės įteiktos labiausiai įkvepiančių istorijų herojams

„Geriausias laikas pokyčiams yra dabar!“, – tokiu šūkiu pasitikti jį geriausiai įrodžiusieji – Europos socialinio fondo agentūros (ESFA) sėkmės istorijų konkurso „Žingsniai 2022“ nugalėtojai. Saulėtą popietę sostinės rotušėje jie buvo apdovanoti statulėlėmis ir diplomais specialioje ceremonijoje.

Nuo birželio 6 dienos 20 konkurso „Žingsniai 2022“ ekspertų komisijos atrinktų istorijų buvo publikuotos portale 15min, o portalo lankytojai turėjo galimybę susipažinti su jų herojais ir išreikšti savo simpatijas balsuodami už jiems labiausiai patikusią.

Labiausiai sujaudinusių istorijų herojams – statulėlės Pirmoji statulėlė įteikta 29-erių Eglei Timinskaitei – vienišai mamai, auginančiai penkiametę dukrą Lėją. Įvairiose globos įstaigose augusi ir tikro šeimos gyvenimo nepatyrusi lengvą proto negalią turinti moteris visada svajojo turėti savo namus.

Šiuo metu Eglė įsikūrusi Pakruojyje esančiame apsaugotame būste. Ateityje šeima tikisi gauti socialinį būstą ir jame susikurti savo namus. Eglė dalyvavo ESF lėšomis finansuojamame projekte „Nuo globos link galimybių: bendruomenės paslaugų plėtra“, kurį įgyvendina Neįgaliųjų reikalų departamentas.

Projekto partneris – Klovainių sutrikusio intelekto jaunuolių centras. „Labiausiai širdį man palietė motyvacija kilti aukščiau, įgyvendinti savo tikslus, svajones ir net jomis neapsiriboti, – jaudindamasi 15min sakė Eglė. – Ir dėl dukros esu labai patenkinta, didžiuojuosi, kad esu mama. Tiems, kurie neturėjo tėvų, motinystė ir tėvystė yra labai didelis džiaugsmas.“

Visą Eglės istoriją galite skaityti ČIA.

NUOTRAUKOS: asm. Eglės archyvo, ESFA ir 15min.lt

TEKSTAS: 15min.lt ir Institucinės globos pertvarkos.