Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Naujienos

Socialinių dirbtuvių atidarymo Alytaus miesto savivaldybėje dalyviai.
Naujienos

Darbai įsibėgėja

Norime pasidalinti gegužės mėnesį įvykusių grupinio gyvenimo namų, socialinių dirbtuvių atidarymo akimirkomis. Išsamesnę informaciją apie kiekvieną atidarymą rasite ant nuotraukų.

Plačiau»
Naujienos

Teisė turėti Teisių

Nepaisant įsipareigojimų konvencijai, net  400 tūkstančių žmonių su intelekto negalia visoje Europoje tokios teisės neturėjo dėl jiems nustatytos globos, dalinai ar visiškai apriboto veiksnumo:

Visos balsavimo teisės žmonėms su intelekto negalia užtikrinamos 15 Europos sąjungos šalių: Airijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Nyderlanduose, Italijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, Latvijoje, Ispanijoje, Slovakijoje, Liuksemburge, Graikijoje, Kroatijoje, Slovėnijoje.

8 Europos sąjungos šalys, tarp kurių yra ir Lietuva, suteikia ribotas balsavimo teises žmonėms su intelekto negalia: Belgija, Vengrija, Lietuva, Portugalija, Danija, Rumunija, Čekija, Malta.

4 šalys balsavimo teisės žmonėms su intelekto negalia nesuteikia visai: Estija, Bulgarija, Lenkija, Kipras.

Plačiau»
Nuotraukoje vaizduojami DuoDay dalyviai Sandra ir Tadas bei Vilniaus ir Šiaulių regionų ekspertės.
Naujienos

DuoDay duetai – laikas abipusiam pažinimui ir patirčiai

Pažadus reikia tesėti, tad aprimus DuoDay savaitei dalinamės dar dviem nuostabiais duetais iš Vilniaus ir Šiaulių regionų.
Gegužės 27 d. su Šiaulių regiono projekto ekspertės Eglės Jurkutės darbu susipažino Všį „Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuro“ lankytojas Tadas.
Gegužės 30 d. DuoDay veiksmas persikėlė į Vilnių. Ten Vilniaus regiono ekspertė Kristina Maciūtė-Stukanė dieną praleido su VšĮ „SOPA“ veiklų dalyve Sandra.

Plačiau»
Vilniaus kompleksinių paslaugų centro kolektyvas su svečiais.
Naujienos

Patirčių mainai

Gegužės 28 d. Šiaulių regiono pertvarkos procesų ekspertė Eglė Jurkutė pakvietė Šiaulių rajono savivaldybės administraciją, „Kuršėnų šeimos namų“ atstovus į kelionę į Vilniaus miesto kompleksinių paslaugų centrą „Šeimos slėnis“ bei socialines dirbtuves „Rastis“. Prie šio vizito prisijungė  Socialinės pasaugos ir darbo ministerijos Horizontalios politikos ir projektų valdymo grupės vyresnioji patarėja Rasa Genienė bei  pertvarkos projekto  vadovė Svajonė Rainienė.

Plačiau»
Telšių regiono ekspertė Živilė Jurgutienė. Živilė turi šviesius plaukus, dėvi tamsią palaidinę.
Naujienos

Eksperto diena

Netrukus Telšių regione veiklą pradės atvejo vadybininkas ir socialinės dirbtuvės. Džiugu, kad projekto ir savivaldybių bendradarbiavimo dėka reikalingos paslaugos įgauna realią formą ir netrukus pasieks asmenis, kuriems tokios paslaugos yra svarbios ir reikalingos.

Plačiau»
Naujienos

Susitikimas su dviem vicemerais: kas aptarta?

Projekto „Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų Sostinės regione, Vidurio ir Vakarų Lietuvos regione“ ekspertė Marijona Janavičienė pradeda kelionių „turą“ su vietos savivaldos atstovais. Kelionių „turo“ pradžia – Marijampolės savivaldybė.

Plačiau»