Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Apie darbo ir užimtumo galimybes – lengvai suprantama kalba

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM pristato paveikslėlių seką ir atskirus paveikslėlius apie darbo bei užimtumo galimybes Lietuvoje.

Lengvai suprantama kalba – tai universalus būdas perteikti sudėtingą informaciją lengvai, kad ją suprastų jaunas ir senas, baigęs aukštuosius mokslus ar turintis tik pagrindinį išsilavinimą, turintis intelekto negalią ar ką tik atvažiavęs dirbti ir gyventi migrantas.

Tekstams, parengtiems lengvai suprantama kalba iliustruoti, naudojame tikslias iliustracijas, palengvinančias teksto supratimą. VšĮ Informacijos kaupimo ir sklaidos centras -IKSC, bendradarbiaudamas su dailininku Antanas Skucas Neįgaliųjų reikalų departamento užsakymu parengė lengvai suprantamus paveikslėlius bei paveikslėlių sekas apie įvairias žmonių su negalia situacijas.

Paveikslėlius galite rasti čia: https://www.ndt.lt/lengvai-suprantama-kalba/iliustracijos/ ir juos naudoti rengiant svarbią informaciją, siekiant asmenims su negalia priimti teisingus sprendimus dėl darbo arba užimtumo.

Paveikslėlius peržiūrėjo ir patikrino – Socialinės dirbtuvės „Vilniaus Viltis”

——-

Tekstas lengvai suprantama kalba

Trečias lygis

https://www.ndt.lt/…/Tekstas-lengvai-suprantama-kalba.docx