Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Beata Nicholson kviečia įsigyti Kauno „Arkos“ bendruomenės socialinėse dirbtuvėse pagamintų dirbinių

Kauno „Arkos“ bendruomenės socialinės dirbtuvių, pasivadinusių „Draugystės tiltu“, keramikos gaminiai sulaukė populiarios laidos „Beatos virtuvė“ vedėjos, nuomonės formuotojos Beatos Nicholson dėmesio. Savo feisbuko ir instagramo paskyrose ji pristatė bičiulių gaminius.

Laidos „Beatos virtuvė“ vedėja Beata Nicholson.
B. Nicholson asmeninio archyvo nuotr.

„Iš gražių indų valgyti visuomet skaniau. Pritariat?? O jei žinai, kad įsigijai tuos indus iš žmonių, kuriems tikrai reikia mūsų paramos ir dėmesio – tuo labiau, – rašo Beata. – Šiuos, kuriuos matote nuotraukoje, nulipdė Kauno Arkos bendruomenės nariai. Ši bendruomenė vienija asmenis su negalia ir be jos, jie kartu leidžia laiką, bendrauja, kuria ir va tokius nuostabius indus lipdo. Viena kolekcija vadinasi „Šokoladas“ (tie rusvieji), o kita – „Pelenai“. Kiekvienas indas unikalus ir tikrai yra iš ko rinktis – ir pietų lėkštės, ir dubenėliai ledams labai tinkami, ir vazos nuostabios. Pasidairykit čia: https://www.facebook.com/KaunoArkosGaminiai. Tai jei labai indaujai reikia atnaujinimo ar ieškote prasmingos dovanos, labai kviečiu įsigyti Kauno Arkos bendruomenės dirbinių. O juos jūs tikrai dar išvysite ir BV žurnalo fotosesijose, ir mano laidose. Nes jau tokie gražūs ir smagūs!! Mano draugė pirko pietų lėkštes namams, tai sakė – dabar pačios mylimiausios.“

Kauno „Arkos“ archyvo nuotr.

Tikėkimės, kad garsios moters dėmesys padės dar plačiau paskleisti žinią apie puikius Kauno „Arkos“ bendruomenės bičiulių darbus ir į socialines dirbtuves apskritai.

Kauno „Arkos“ bendruomenės socialinėse dirbtuvėse didelis dėmesys skiriamas darbui su keramika. Bičiuliai gamina puodelius, dubenėlius, lėkštes, ąsočius ir kitus gaminius. Kiekvienas gaminys yra unikalus, nes į jį įdedama daug rūpesčio, šilumos, darbo. Šiuo metu gaminomos dvi indų kolekcijos – „Šokoladas‘‘ ir „Pelenai“.

Kauno „Arkos“ archyvo nuotr.

Kauno „Arkos“ bendruomenės socialinėse dirbtuvėse taip pat gaminami veltinio ir odos dirbiniai, žvakės, muilas, originalūs pakabukai. Be to, dirbtuvių lankytojai įmonėms ir privatiems asmenims teikia aplinkos tvarkymo, žolės pjovimo paslaugas.

Institucinės globos pertvarkos inf.