Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ne tik atostogauja, bet ir veda edukacijas

Socialinės dirbtuvės „Tapk laisvas” šią vasarą ne tik atostogauja, bet ir veda edukacijas, pavyzdžiui, stovyklautojams Kaune. Socialinių dirbtuvių dalyviai moko norinčius puošti marškinėlius batikos technika. Kiekvienam suteikiama galimybė pačiam išsimarginti marškinėlius ir tapti tikru menininku.

Socialinių dirbtuvių dalyviai sako, kad visi susidomėjusieji gali juos pasikviesti ir į gimtadienį, šventę, renginį. už tai žada pasiūlyti įdomų užsiėmimą – pasipuošti įspūdingais marškinėliais batikos technika.

„Edukacija, kuomet marškinėliai puošiami batikos technika, yra viena iš mūsų dirbtuvių edukacijos rūšių. Edukacijas pradėjome vesti 2021 m. lapkritį Lapių miestelio bendruomenei Kauno rajone. Anksčiau mokėme gaminti Kalėdines dekoracijas, vėliau pradėjo mus kviesti į įvairius renginius vesti edukacijas vaikams ir suaugusiems. Už kai kurias gaudavome atlygį, didžiąją dalį vesdavome nemokamai, švietimo (tvarumo tema – žaislai, suvenyrai iš panaudotos tekstilės ir pan.) bei savo dirbtuvių populiarinimo tikslais,” – pasakoja Snieguolė Butrimavičienė, VŠĮ „Tapk laisvas” direktorė.

Pasak pašnekovės, taip vasaros pradžioje jais susidomėjo kelios vaikų stovyklos ir su stovyklų organizatoriais pasitarę nusprendė, kad vaikams batika dekoruoti marškinėlius būtų ir įdomu, ir naudinga. Taip kilo „batikos marškinėlių” idėja – papuošti pirmą stovyklos dieną vaikus, pasigaminant patiems gražius marškinėlius. 

NUOTRAUKOS: VŠĮ „Tapk laisvas” archyvo

TEKSTAS: Institucinės globos pertvarkos.