Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Gražiausi žodžiai nematomiems vaikų žaizdų gydytojams

JurbarkasJurbarko krašto muziejaus židinio salėje skambėjo padėkos žodžiai Jurbarko krašto globėjams ir įtėviams. Pirmą kartą įstaigos „Jurbarko socialinės paslaugos“ organizuotame Padėkos vakare susirinko 15 Jurbarko rajono globėjų ir įtėvių šeimų. Renginio metu įstaigos direktorė Audronė Balčiūnienė bei Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius dėkojo globėjams bei įtėviams už tai, kad jie yra drąsūs bei ryžtingi ir dovanojantys artumą, šilumą ir meilę likimo nuskriaustiems vaikams.

Ypatingos padėkos skambėjo ir dviems globėjų šeimoms, kurių viena savo įsteigtoje šeimynoje užaugino daugiausiai vaikų Jurbarko rajone, o kita šeima pirmieji Jurbarko rajone priėmė iššūkį tapti budinčiais globotojais. Kiekviena globėjų šeima buvo apdovanota gražiausiais žodžiais ir simbolinėmis dovanėlėmis.

Jaukią bei šiltą vakaro atmosferą padėjo sukurti ir vakaro svečiai-atlikėjai Gytis ir Martynas, kurie visus džiugino atliekamais garsiausiais klasikos kūriniais bei saksofono muzikos garsais. Po koncerto visi susirinkusieji buvo pakviesti jaukiam pokalbiui prie arbatos ar kavos puodelio, o vaikai buvo suburti į kūrybines dirbtuvėles ,,Globa – dovana“. Kūrybinėse dirbtuvėlėse vaikai gamino kalėdinius žaisliukus, kuriuos per artėjančias šventes galės padovanoti tėvams, broliams, sesėms, seneliams, draugams ar kitiems mylimiems žmonėms.

Renginio metu globėjų  bei įtėvių buvo prašoma atskleisti, kur slypi jų pozityvumo, energingumo bei sėkmės paslaptis. Visi, kaip susitarę, atsakė, kad viso gyvenimo variklis yra jų vaikai. Įstaigos globos centro komanda vakaro dalyvius paprašė padėti papuošti simbolinę eglutę, kurią puošti reikėjo ne žaisliukais, o žodžiais apie šeimą, globą. Visi globėjai bei jų šeimos nariai buvo raginami pasidalinti savo mintimis bei jausmais.

Pagal „Jurbarko socialinės paslaugos“ informaciją