Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Klaipėdos regiono gyventojus kviečia naudotis laikino atokvėpio paslauga

mergaites dviKlaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namai nuo 2018 m. rugsėjo 17 d. Klaipėdos regione vykdo  institucinės globos pertvarkos projektą „Tvaraus perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos sąlygų sukūrimas Lietuvoje“ ir pradeda teikti nemokamą laikino atokvėpio paslaugą proto ar (ir) psichikos negalią turintiems vaikams, jų šeimos nariams, tėvams ar globėjams, kurie dėl tam tikrų priežasčių (tokių kaip liga, komandiruotė, atostogos, mokymasis arba studijos ar kt.) laikinai ar darbo savaitės metu negali pasirūpinti ar savo namuose prižiūrėti vaikų, kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra ar globa.

Šia paslauga siekiama suteikti šeimos nariams trumpalaikį poilsį ir padėti atgauti energiją, jėgas, suteikiant galimybę dalyvauti darbo rinkoje, sociokultūriniame visuomenės gyvenime.

Laikino atokvėpio paslauga bus suteikiama keturiolikai vaikų. Šiuo metu paslaugos teikimas įsibėgėja, sudarytos sutartys su 5 paslaugos gavėjais. Vienam paslaugos gavėjui teikiamos paslaugos vidurkis yra 252 valandos. Paslaugos teikimo trukmė derinama atsižvelgiant į paslaugos gavėjo (jo šeimos, tėvų ar globėjų) poreikį.

Susidomėjusius kviečia kreiptis telefonu (846) 49 01 90, mob. 865775208, arba rašyti el. paštu: atokvepis@kudikeliai.lt. Kontaktinis asmuo: socialinė darbuotoja Ginta Stončiuvienė.

Išsamią informaciją apie paslaugos teikimą galima rasti įstaigos interneto svetainėje www.kudikeliai.lt.