Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Latvijai – Lietuvos patirtis pertvarkant vaiko teisių apsaugos sistemą ir vykdant institucinės globos pertvarką

Lietuva ir LatvijaRugpjūčio 20-22 dienomis Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba organizuoja Latvijos delegacijos, siekiančios susipažinti su Lietuvos gerąja praktika planuojant bei įgyvendinant pertvarką vaiko teisių apsaugos srityje bei pereinant nuo institucinės vaikų globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų, vizitą.

Lietuvoje lankysis Latvijos Respublikos Gerovės ministerijos, Teisingumo ministerijos bei Latvijos Respublikos vaikų teisių apsaugos inspekcijos atstovai.

Svečiai susitiks su socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu, viceministre Vilma Augiene, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovu Jan Maciejevski, ministerijos ir tarnybos specialistais, institucinės globos pertvarkos projekto, globėjų ir įtėvių atstovais.

Latvijos delegacija taip pat susitiks su Vaiko teisių apsaugos kontroliere Edita Žiobiene, lankysis Lietuvos Aukščiausiajame Teisme, susitiks su Kauno miesto savivaldybės bei vaikų gerovės centro „Pastogė“ atstovais, lankysis Vilijampolės socialinės globos namuose.

Vizito Lietuvoje metu Latvijos ministerijų bei Vaikų teisių apsaugos inspekcijos atstovai apsilankys Vaikų ir paauglių socialiame centre Nemenčinėje, taip pat susitiks su Paramos vaikams centro, Pagalbos vaikams linijos atstovais.