Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Mokymai – socialines paslaugas vaikams, neįgaliesiems ir jų šeimoms teikiantiems darbuotojams

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įgyvendindama projektą „Tvaraus perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos sąlygų sukūrimas Lietuvoje“,  gruodžio 19 d. Centrinės informacinės viešųjų pirkimų sistemos tinklapyje paskelbė  Socialines paslaugas administruojančių ir paslaugas vaikams, neįgaliesiems ir jų šeimoms (globėjams, rūpintojams) teikiančių darbuotojų mokymo paslaugų viešąjį pirkimą.jurbarkas-klasteris-diskusija-2

Numatyti mokymai skirti penkioms su globos įstaigomis dirbančioms darbuotojų grupėms – dirbantiems su vaikais ir šeimomis, dirbantiems su neįgaliaisiais ir jų šeimomis, tiksliniai mokymai pertvarkomų globos įstaigų darbuotojams, tiesiogiai dirbantiems su tikslinėmis grupėmis, taip pat savivaldybių Vaiko teisių apsaugos skyrių darbuotojams ir už socialinių paslaugų organizavimą bei teikimą atsakingų savivaldybių administracijų struktūrinių padalinių darbuotojams.

Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus, Utenos, Telšių, Tauragės regionų savivaldybių ir globos įstaigų darbuotojų mokymus numatyta pravesti iki 2018  m. kovo 1 d.