Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Molėtuose padėkos globėjams renginyje dėkota už jų gerumą, beribę meilę ir dideles širdis

Padeka_MoletaiArtėjant gražiausioms, metus vainikuojančioms šventėms, visuomet aplanko nenumaldomas troškimas padėkoti, pasidžiaugti, įvertinti ir įsivertinti, pabūti kartu. Tad šiais metais pirmą kartą Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namų globos centro skyriaus sumanyta pasakyti „ačiū“ globėjams, kurie, augindami savo vaikus, po tėvišku sparnu priglaudė giminaičių, artimųjų vaikučius ar tuos, kurių tikrieji tėvai nenori ar negeba jais rūpintis.

Jaukiame, šiltame, advento rimtimi apgaubtame globėjų padėkos vakare „Globa – geriausia vaikui dovana” gausiai dalyvavo globėjai ir jų vaikučiai, svečiai.

Renginio moderatorė, direktoriaus pavaduotoja Žydrūnė Vaidachovičienė sakė nesitikėjusi, kad ateis bene visi kviesti globėjai, džiaugėsi veikiančiu Globos centru ir kartu su direktoriumi Mariumi Baltuška pirmąją padėką ir rožės žiedą įteikė Aušrai Vaitkūnienei, pirmąjai budinčiai globėjai Molėtų rajone.

M. Baltuška trumpai prisiminė dabartinės veiklos priešistorę, džiaugėsi savo puikiu ir darbščiu kolektyvu, kur pagalbą ir gerą žodį visuomet suranda ir išgirsta globėjai, įtėviai, vaikai.

Netrukus pirmųjų nominacijų globėjams pakviesti įteikti Molėtų rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Jauneika, vicemeras Mindaugas Kildišius, kurie apdovanojo M. Tumėnaitę Valančiūnę, G. Šironienę ir A. Žiukienę.

LR Seimo nario P. Čimbaro padėka ir atminimo dovana buvo skirta V. ir A. Gečiams, Socialinės paramos skyriaus vedėja G. Gribauskienė su didžiuliu jauduliu pristatė ir apdovanojo globėją O. Gavėnaitę, kuri globoja savo sesers vaikus.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Molėtų rajone patarėja J. Dilienė sveikino bei džiaugėsi globėjais tapusiais N. ir G. Jucevičiais, kurių šeimoje auga jau du vaikai.

Renginio metu pristatyti ir negalėję jame dalyvauti globėjai. Daugybę kartų visiems padėkota, pasidžiaugta šių žmonių gerumu, beribe meile ir didele širdimi. Renginyje buvo visko – jaudulio, džiaugsmo ašarų, o svarbiausia – šypsenų, palinkėjimų, dovanų. Vaikai gavo po saldžią dovaną, suaugusieji – po palinkėjimą ir rankų darbo dovanėlę. Netrukus prie bendro vaišių stalo toliau tęsėsi gražus bendravimas didžiuojantis šiais žmonėmis, tikint, kad globėjų padėkos vakaras taps gražia tradicija.

Pagal Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namų informaciją