Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Pamilti svetimą nereikia supergalių: „visi tą gali, ir tada gyvenimas pasidaro daug prasmingesnis“

Moteris su vaikuJaunos šeimos istorija nepaprasta. Vos susilaukę sūnaus, nutarė tapti socialiniais globėjais. Po pusmečio jų globai patikėta per anksti gimusi mergytė, kuria besirūpinant klinikose, jauni tėvai sužinojo apie be tėvų likusį berniuką. Jų neišgąsdino ir žinia apie galimas berniuko ligas. Ir taip poros namuose vienu metu apsigyveno net trys kūdikiai.

„Neturi būti uch žmogus. Visi tą gali. Ir tada gyvenimas pasidaro daug prasmingesnis“, – sako pati sudėtingą vaikystę turėjusi moteris, norėjusi savo pavyzdžiu parodyti, kad imtis tokio vaidmens nereikia super galių. Ir džiaugiasi – kelios pažįstamos šeimos iš jų aplinkos jau irgi ėmėsi globos ar įvaikinimo.

Didžiausias įkvėpimas ir pastangų įvertinimas – vaikų šypsenos ir gera sveikata: „Visos blogos mažylio diagnozės išnyko. Manau, visi vaikai, kurie yra atplėšti nuo mamų, serga. Bet gavę meilės ir šilumos pražysta“, – sako jauna moteris. Vyro įsitikinimu, globėjas ar įtėvis į tėvystę turi žiūrėti labai atsakingai: daug laiko ir dėmesio skirti vaikams, juos lavinti.

Plačiau apie šeimos istoriją ir patirtis kviečiame skaityti portalo „15min“ publikacijoje: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/seima/lietuviu-seimoje-kaip-seriale-pagimde-viena-o-namo-iskeliavo-su-trimis-kudikiais-1026-1003482