Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

PASIRAŠYTA DAR VIENA MOKYMŲ SUTARTIS DĖL BENDRUOMENINIŲ VAIKŲ GLOBOS NAMŲ MOKYMŲ

1Pasirašyta mokymų sutartis dėl Bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojų ir šeimynų dalyvių mokymo paslaugų Klaipėdos, Tauragės ir Telšių regione su VšĮ „Konsultavimas.lt“.

Planuojama apmokyti 120 asmenų.

Bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojų ir šeimynų dalyvių mokymai šiuo metu intensyviai vyksta Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Utenos, Marijampolės, Alytaus regionuose.

Šia veikla bus siekiama organizuoti ir pravesti Bendruomeninių vaikų globos namų (toliau – BVGN) darbuotojų ir šeimynų dalyvių mokymus pagal 2018 m. birželio 1 d. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktoriaus įsakymu Nr. BV-66 patvirtintą globėjų (rūpintojų), budinčių globotojų, įtėvių, bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojų mokymo ir konsultavimo (GIMK) programą.

Mokymų trukmė vienam dalyviui – 52 ak. val.

Planuojamas mokymų dalyvių skaičius – 524 BVGN darbuotojų ir šeimynų dalyvių.

Primename, kad prieš tai buvo pasirašytos 5 mokymų sutartys dėl Bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojų ir šeimynų dalyvių mokymo paslaugų.

Perkamo objekto dalis Perkama paslauga Planuojamas dalyvių skaičius Mokymų paslaugos teikėjas
I dalis Mokymų organizavimo paslauga BVGN darbuotojams ir šeimynų dalyviams Vilniaus regione 100 UAB „Vadybos pokyčių konsultavimas”
II dalis Mokymų organizavimo paslauga BVGN darbuotojams ir šeimynų dalyviams Kauno regione 100 VšĮ „Konsultavimas.lt”
IV dalis Mokymų organizavimo paslauga BVGN darbuotojams ir šeimynų dalyviams Šiaulių regione 68 VšĮ Kompiuterinių programų mokymo centras
VI dalis Mokymų organizavimo paslauga BVGN darbuotojams ir šeimynų dalyviams Marijampolės ir Alytaus regione 68 VšĮ Kompiuterinių programų mokymo centras
VII dalis Mokymų organizavimo paslauga BVGN darbuotojams ir šeimynų dalyviams Panevėžio ir Utenos regione 68 VšĮ Kompiuterinių programų mokymo centras