Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Paskelbtas „ELGESIO KOREKCIJOS METODŲ TAIKYMAS  DIRBANT SU VAIKAIS, TURINČIAIS AUTIZMO SPEKTRO SUTRIKIMŲ“ MOKYMŲ PROGRAMOS PARENGIMO IR MOKYMŲ ORGANIZAVIMO PASLAUGŲ pirkimas

namuciaiNeįgaliųjų reikalų departamentas prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įgyvendindamas institucinės globos pertvarkos projektą, ketina įsigyti „Elgesio korekcijos metodų taikymas dirbant su vaikais, turinčiais autizmo spektro sutrikimų“ mokymų programos parengimo ir mokymų organizavimo paslaugas.

Šia veikla siekiama tobulinti ilgalaikę socialinę globą teikiančių įstaigų darbuotojų, dirbančių su vaikais, turinčiais autizmo spektro sutrikimų ar jo bruožų, profesinę kompetenciją, stiprinti darbuotojų gebėjimą tinkamai taikyti elgesio korekcijos metodus.

Autizmo spektro sutrikimai (toliau – ASS) veikia visą vaiko veiklą – verbalinę ir neverbalinę komunikaciją, socialinę sąveiką ir išryškėja ankstyvoje vaikystėje. Autizmas sukelia visą gyvenimą pasireiškiančias kokybines socialinio bendravimo, komunikacijos ir elgesio problemas. Pagrindiniams autizmo sutrikimo simptomams koreguoti taikomos terapijos yra orientuotos į socialinius, bendravimo ir elgesio ypatumus. Specialistai sutaria vienu klausimu – kuo anksčiau bus pradėtas tikslingas darbas sutrikimų korekcijos srityje, tuo geresnių individualių rezultatų bus pasiekta.

Daugiau informacijos apie paskelbtą pirkimą: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2019-617753

Kviečiame dalyvauti.