Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

„Pilnos širdys”: gera dalintis sėkmės istorijomis

„Pilnų širdys” darbuotojai neslepia – dalintis sėkmės istorijomis labai gera.

„Labai gera dalintis sėkmės istorijomis, ypač kai prisidedame prie žmogaus orios būties, jo teisės dirbti ir užsidirbti įgyvendinimo. Mindaugas Pocius mūsų dirbtuves lanko nuo 2020 spalio mėn. Pirmi 2 metai buvo kupini mokymosi: kaip planuoti savo laiką, kaip suprasti ir atlikti profesines užduotis, kaip valdyti savo temperamentą, kaip bendrauti ir bendradarbiauti”, – pasakoja socialinių dirbtuvių darbuotojos.

Nuo 2022 m. prasidėjo „Pilnų širdys” bendras darbas su VšĮ Valakupių reabilitacijos centras įsidarbinimo su pagalba specialiste Ligita, kurio tikslas buvo parengti Mindaugą darbui atviroje darbo rinkoje, palydėti jį šiame procese.

Šiandien Mindaugas jau 9 mėnesius darbuojasi įmonėje „A klasės valymas”. Čia Mindaugas dirba komandoje su vadovu Rolandu, o jo kasdienės užduotys yra surinkti iš klientų kilimus skirtus valymui ir pristatyti jau išvalytus.

Mindaugo istorija parodė, kad su asmenine pagalba, nukreipta į individualius žmogaus poreikius, apjungiant skirtingas pagalbos formas galima pasiekti puikių rezultatų. Smagu, kad Mindaugui dirbtuvės „PILNOS ŠIRDYS „Pilnos širdys” tebėra ta vieta, kur, turėdamas laisvą dieną, vis dar ateina padirbėti ar atšvęsti gimtadienio, nes juk čia jo bendruomenė, jo draugai.

TEKSTAS ir NUOTRAUKOS: „Pilnos širdys” archyvo