Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Regionuose bus plečiama bendruomeninių socialinių paslaugų teikimo sistema

pertvarka g1

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos  įgyvendinant  projektą „Tvaraus perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos sąlygų sukūrimas Lietuvoje” siekiama plėsti ir tobulinti bendruomeninių socialinių paslaugų teikimą. Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos tinklapyje paskelbti techninių specifikacijų projektai bandomosioms paslaugoms teikti.

Perkamos paslaugos skirtos įgyvendinti 1-ąjį projekto uždavinį – parengti vaikams, neįgaliesiems ir jų šeimoms (globėjams, rūpintojams) skirtų ir jų individualius poreikius atitinkančių naujų formų bendruomeninių paslaugų metodinį pagrindą ir pagerinti esamų socialinių paslaugų prieinamumą ir kokybę. Perkamos paslaugos yra šio projekto sudedamoji dalis

Dešimtyje Lietuvos regionų –  Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Marijampolės, Telšių, Tauragės, Utenos, Šiaulių ir Panevėžio – paskelbtos apsaugoto būsto,  psichikos negalią turinčių suaugusių asmenų laikino atokvėpio gavėjo namuose, laikino atokvėpio įstaigoje, palydimosios globos, kompleksinės pagalbos besilaukiančioms moterims ir vienišų motinų šeimoms su vaikais iki trejų metų ir kitos techninės specifikacijos.

Spalio 27 d. interneto svetainėje www.pervarka.lt, skiltyje Veikla/Viešieji pirkimai paskelbtos Socialinių paslaugų tikslinių grupių asmenų pirkimų techninės specifikacijos.

Daugiau informacijos apie institucinės globos pertvarkos įgyvendinimą taip pat rasite tinklapyje www.pertvarka.lt