Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Savanoriauk: tai praturtina

Kauno „Arkos” bendruomenė atvira – ji vienija žmones su negalia ir be jos, čia susirinkę žmonės dalijasi savo gyvenimu ir Dievo duotomis dovanomis.

Arkiečiai kviečia pas juos savanoriauti ir sako: „Kas duoda, tas ir gauna”.

Štai Tomas Arkoje savanoriauja jau 5 mėnesius ir tikrai daug suteikė bičiuliams bei komandai! Jis yra socialinio darbo studentas ir planuoja čia atlikti praktiką.

„Kai atėjau savanoriauti į „Arką”, nežinojau, ko tikėtis ir labai jaudinausi. Prisimenu, kaip mane pirmas pasitiko bičiulis Mantas. Iš karto šiltai priėmė ir viską aprodė. Visi buvo be galo nuoširdūs ir baimė, kad ir kokia ji buvo, kaip mat dingo”, – šypsosi vyriškis.

Jis tvirtina, kad „Arkoje” labiausiai žavi nuoširdumas: „Iš bičiulių nuoširdumo gali pasimokyti kiekvienas žmogus. Taip pat šioje bendruomenėje neapsieinama be visokiausių juokingų pokštų ir situacijų. Mane žavi kai kurių bičiulių labai brandus požiūris į dvasinius dalykus, tada net pats labiau susimąstai”.

Savanoriaudamas „Arkoje” Tomas prisipažįsta pakeitęs požiūrį į daugelį dalykų. „Pavyzdžiui, bendruomenėje labai stiprus bičiulystės ir bendrystės jausmas. Tada tikrai tenka pasijausti kaip šeimoje. „Arka” – tai bičiulystė, kurios niekada nepamiršiu”, – sako pašnekovas.

Nori praturtėti ir TU? Rašyk kaunas.arka.savanoris@gmail.com

Nuotrauka ir tekstas – Kauno „Arkos” ir Institucinės globos pertvarkos