Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

ŠIAULIŲ REGIONE ASMENINIO ASISTENTO PASLAUGOS NEĮGALIESIEMS BUS TEIKIAMOS IR TOLIAU

bendraiŠiaulių regione baigtos teikti bandomosios asmeninio asitento paslaugos. Paslaugą gavo 20 asmenų, turinčių proto ir (ar) psichikos negalią. Tiek patys asmenys, t.y . paslaugos gavėjai, tiek jų tėvai per vienerius paslaugos teikimo metus pajuto žymius gyvenimo kokybės pokyčius.

Paslaugos teikėjo teigimu, nors daugumai paslaugų gavėjų pagalba bus reikalinga visada, bet labai svarbu, kad tokius, mums atrodo, visai paprastus dalykus kaip nueiti pas gydytoją, susitvarkyti namus, susiplanuoti mėnesio biudžetą, pasigaminti nesudėtingus patiekalus jie jau gali savarankiškai. Per ganėtinai trumpą laiką pasiekėme daug. Deja, išmokti įgūdžiai nelavinami gali sunykti, todėl reikalingas paslaugos tęstinumas.

Jau nuo šių metų lapkričio mėnesio Šiaulių rajono ir miesto savivaldybės ketina pradėti teikti asmeninio asistento paslaugą asmenims su negalia, todėl tiekėjas kreipėsi dėl jos skyrimo buvusiems savo paslaugos gavėjams. Tikimės, kad mūsų buvę paslaugos gavėjai ir toliau gaus asmeninio asistento pagalbą.