Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

SOCIALINĖS DIRBTUVĖS „VILNIAUS VILTIS“: atveriame duris ir kviečiame užeiti

Socialinės dirbtuvės “Vilniaus viltis” šią vasarą paminėjo pirmus savo veiklos metus. Nuo praeitų metų rugsėjo šios dirbtuvės įsikūrė Panerių g. 39, loftų kvartale.

„Atėjo laikas pasikviesti daugiau svečių ir kaimynų, tad rengiame atvirų durų dieną. Apsilankę galėsite ne tik apžiūrėti parodas ir įsigyti gaminių, bet ir sužinoti, kuo gyvena socialinių dirbtuvių lankytojai, atsigerti arbatos ir paskanauti saldumynų. Renginio metu jau prekiausime ir dovanėlėmis su Kalėdine atributika“, – šypsosi socialinių dirbtuvių meistras Giedrius Bagdonas.

Paklausus, ko atvirų durų dienų organizatoriai tikisi iš renginio, G. Bagdonas sako, kad visų svarbiausia parodyti savo atvirumą, norą bendrauti ir gerus norus.

„Pastebėjome, kad mūsų aštuonių aukštų pastate įsikūrę daugybė įvairių smulkaus verslo įmonėlių ar pavienių kūrybingų bei verslių žmonių. Todėl vienas iš tikslų yra pasikeisti kontaktais, užmegzti kuo daugiau ryšių ir galbūt net gauti keletą užsakymų ar darbų mūsų lankytojams“, – optimistiškai nusiteikęs Giedrius.

Vyriškis priduria, kad ne mažiau svarbu pristatyti savo produktus ir sugebėjimus, parduoti dalį pagamintos produkcijos – tad tam taip pat gana kruopščiai ruošiasi.

Socialinių dirbtuvių lankytojai renginiui ruoštis pradėjo jau liepos mėnesį. „Kadangi mūsų lankytojai labai kūrybiški, sumanėme, kad vienas pagrindinių renginio akcentų bus paroda. Parodą planuojame net per du aukštus, todėl reikia rimtai iš anksto ruoštis. Dalis lankytojų parodai sukūrė net po keletą originalių kūrinių, tikimės, kad vieną kitą net ir parduoti pavyks“, – šypteli pašnekovas.

Vieta, kur įsikūrusios dirbtuvės, taip pat įkvepianti – pro lofto langus atsiveria OPEN GALLERY kūriniai ant pastatų sienų, o Giedrius sakosi ne kartą su socialinių dirbtuvių lankytojais vaikščiojęs ir tyrinėjęs išskirtinius šio kvartalo kiemus.

„Bene svarbiausia kiekvienam renginiui – puiki nuotaika ir atmosfera, todėl ir mes ruošiamės kiekvieną pasitikti su šypsenomis, planuojame papuošti erdvę, pagaminti skanios arbatos ir pavaišinti saldumynais. Taip pat planuojame, kad viso renginio metu kieme veiks projekto “Kavos galia” mobili kavinė – visiems norintiems paskanauti kavos ar arbatos gėrimus ruoš neįgalieji, savanoriaujantys šiame projekte“, – šypsosi socialinių dirbtuvių meistras G. Bagdonas.

O ką daryti tiems, kurie atvirų durų dieną negalės atvykti į renginį? Pašnekovas sako, kad kviečia atvažiuoti kitą dieną – viskas dar bus šviežia ir nė nepajusite, kad kažką praleidote.

Daugiau informacijos apie renginį: https://bit.ly/3CxA3P9

Tekstas – Institucinės globos pertvarkos projekto

Nuotraukos „Vilniaus vilties“