Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Solidarizuojamės su agresiją patiriančia Ukraina

Šiandien visa Lietuva yra kartu su broliais ukrainiečiais. Projekto „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“ dalyviai taip pat kviečia solidarizuotis su Rusijos užpulta Ukraina ir remti ją maldomis ir darbais.

Socialinės terapijos namų „AKVILA“ socialinės dirbtuvės „Pilnos širdys“ feisbuko paskyroje skelbia:

„PILNOS ŠIRDYS taikos. Šiandien atsikėlėme kitokiame pasaulyje. Kaip apie tai kalbėti su žmonėmis, turinčiais intelekto negalią, kaip paaiškinti tą įtampą ir skausmą, kuris tvyro ore? Palaikydami vienas kitą darėme tai, ką ir kas dieną – dirbome, o maldose prašėme taikos. Visi dirbtuvių dalyviai šiandien siuntė palaikymą Ukrainai, siuvinėdami knygų skirtukus. #SlavaUkraini

Socialinės terapijos namų „AKVILA“ archyvo nuotr.

Kauno „Arkos“ bendruomenė taip pat palaiko ukrainiečius:

Kauno „Arkos“ bendruomenės archyvo nuotr.

„UKRAINA – MES SU TAVIMI! Tamsiais laikais ieškokime šviesos, palaikykime vieni kitus malda ir parama!“

SIC socialinės dirbtuvės kvietė dalyvauti visuomeniniame paramos Ukrainai renginyje „Laisvė šviečia“ ir visus ragina remti Ukrainą:

„Ukraina NĖRA Rusija! Dabar mūsų palaikymas Ukrainos žmonėms yra neįkainojamas. Šiuo metu galime padėti finansiškai paremdami Ukrainą, tai galite padaryti čia: https://www.blue-yellow.lt/ Nelikime abejingi. Palaikykime tuos, kuriems dabar labiausiai to reikia.“

Prie palaikančiųjų kovojančius ukrainiečius jungiasi ir dirbtuvėlės „Tapk Laisvas“, jų feisbuko paskyroje piešiniai ir žodžiai:

Mūsų širdys ir rankos – Ukrainai!!!!!!!“

Socialinių dirbtuvių „Tapk Laisvas“ archyvo nuotr.

Institucinės globos pertvarkos projekto inf.