Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Susitikimo dalyviai dalinosi socialinių paslaugų 2017 m. plėtros planais, aptarė naujų paslaugų teikimo galimybes


Širvintų rajono savivaldybėje praėjusią savaitę vyko susitikimas, kuriame pristatytas projekto „Tvaraus perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos sąlygų sukūrimas Lietuvoje” tikslai, įgyvendintos ir šiuo metu vykdomos veiklos, naujos bendruomeninės paslaugos, socialinių globėjų institutas.

Širvintų rajono savivaldybės vadovai, Socialinės paramos ir Vaikų teisių apsaugos poskyrių vedėjai dalinosi socialinių paslaugų tikslinėms projekto grupėms skirtais 2017 m. plėtros planais, aptartos naujų bendruomeninių paslaugų teikimo galimybės.

Susitikimo dalyviai apsilankė Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centre, kur atstovai pristatė jame teikiamas kompleksines paslaugas asmenims, turintiems negalią, šeimoms, auginančioms vaikus su negalia, pensininkams, socialinės rizikos asmenims ir šeimoms, socialiai remtiniems asmenims. Gaudami savalaikes ir kokybiškas socialines paslaugas Širvintų rajono gyventojai gali patenkinti pagrindinius savo poreikius, pagerinti gyvenimo kokybę, išvengti stacionarių paslaugų būtinybės, integruotis į visuomenę ir jaustis pilnaverčiais bendruomenės nariais. Didžiausia centro veiklos dalis ir būsimi veiklos planai yra skiriami neįgaliems asmenims, turintiems fizinę, psichinę ar kompleksinę negalią.

Susitikime taip pat dalyvavo Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro, Širvintų rajono ligoninės, Nacionalinio lygmens ir regiono Pertvarkos procesų ekspertai.