Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Tauragės regiono klasterio dalyviai gilino žinias, kaip suburti bendruomenę pertvarkos palaikymui

taurage2Tauragėje  vasario 9 d. klasterio dalyviams vyko mokymai ,, Komandinio darbo, modeliuojant kompleksiškai teikiamų bendruomeninių paslaugų sistemą, teoriniai ir praktiniai aspektai“, kuriuose dalyvavo  Tauragės, Šilalės, Jurbarko rajonų ir Pagėgių savivaldybės globos įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, socialines paslaugas teikiančių įstaigų, visuomenės sveikatos centrų, švietimo paslaugas teikiančių įstaigų bei studijų institucijų atstovai.

Mokymų metu dalyviai buvo supažindinti su socialinės globos pertvarkos tikslais, uždaviniais ir strateginėmis  kryptimis, regioninio klasterio funkcijomis.

Pertvarkos procesų ekspertė Tauragės regionui Marijona Janavičienė pažymėjo, jog šie mokymai regiono pertvarka suinteresuotiems asmenims apie socialinės globos pertvarką, regioninio klasterio funkcijas suteikė ne tik teorinių žinių, , bet leido aktyviai  įsijungti  į praktinių užduočių veiklas,  sustiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo bei sprendimų priėmimo įgūdžius.

Praktinių užsiėmimų metu  dalyviai dalinosi idėjomis, kaip geriau išvystyti regioninį klasterį, tuo pačiu efektyviau organizuoti ir užtikrinti kokybiškus bei savalaikius sprendimus tarp institucijų – mat, pastarieji įvykiai Lietuvoje parodė, kad nesusikalbėjimas tarp institucijų neretai priveda  iki  skaudžių nelaimių.

Mokymus vedęs ekspertas, komunikacijos konsultantas Tomas Staniulis skatino Tauragės regiono atstovus tapti aktyviais regioninio klasterio dalyviais, aktyviau dalyvauti klasterio veikloje, dalintis gerąja patirtimi ir šviesti visuomenę.