Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Valakupių reabilitacijos centro socialinės dirbtuvės siūlo unikalių rankų darbo dirbinių

Susipažinkite su VšĮ Valakupių reabilitacijos centro socialines dirbtuves lankančiu bičiuliu Miroslav. Jis yra labai draugiškas ir malonus, visada su visais pasisveikina, pasiteirauja kaip sekasi, ar viskas gerai. Miroslavui patinka kitiems dovanoti dovanas, sugalvoti staigmenas. Jis domisi automobiliais ir žino daugelį jų gamintojų.

Miroslav puikiai atlieka medžio šlifavimo darbus.

Socialinių dirbtuvių komandoje Miroslav puikiai atlieka medžio šlifavimo darbus. Jis ir visa komanda džiaugiasi ką tik atliktu užsakymu – pagaminti dekoratyviniai, ornamentais papuošti mediniai laikikliai.

Ornamentais papuošti mediniai laikikliai.

Socialinių dirbtuvių lankytojai matavo ir pjovė lentas, kad jos būtų tinkamo storio. Vėliau jas obliavo, pasiruošė reikiamo dydžio ir formos ruošinius. Tuomet dekoratyvines laikiklio dalis ornamentavo, šlifavo, klijavo. Galiausiai gaminį impregnavo. Visi šie 8 skirtingi darbai reikalauja laiko, kantrybės ir kruopštumo. Pasidalijus visus darbus galima gauti puikų rezultatą.

Socialinėse dirbtuvėse verda darbas.

Kodėl verta įsigyti Valakupių reabilitacijos centro socialinių dirbtuvių gaminius? Jie yra rankų darbo, unikalūs, pagaminti žmonių su negalia. Užsukite į parduotuvę https://www.facebook.com/reabilitacija.lt/shop/ ir išsirinkite.

Dėl individualių užsakymų kreipkitės el. paštu uzsakymai@reabilitacija.lt arba skambinkite: +370 612 099 46; +370 67467954.

VšĮ Valakupių reabilitacijos centro inf. ir nuotr.