Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Įdarbinsi žmogų ar jo negalią?

Jokio skirtumo, su ar be negalios. Juk pirmiausia, mes visi esame žmonės – visuomenės, šeimos nariai, draugai ar darbuotojai. Šiai idėjai pritaria ir Užimtumo tarnyba, prisijungusi prie Neįgaliųjų reikalų departamento kampanijos „Jokio skirtumo“.

Šį kartą kviečiame darbdavius parodyti, kad svarbiausia yra sugebėjimai, išsilavinimas ir asmeninės darbuotojo savybės. „Jokio skirtumo“ kampanijos iniciatyvos „Dirbk pas mus. Jokio Skirtumo, su ar be negalios“ tikslas – paskatinti Lietuvos darbdavius reikšti savo palaikymą negalią turinčių žmonių integracijai į darbo rinką.

Rekomenduojame Lietuvos darbdaviams savo darbo skelbimuose ir/ ar socialinių tinklų paskyrose bent mėnesį rinktis specialų rėmelį su grotažyme #JokioSkirtumo. Tokia simbolinė žinutė parodys, kad norite ir esate pasirengę įdarbinti žmones su negalia į pozicijas, atitinkančias jų žinias ir kompetencijas.

„Jokio skirtumo“ – tai visuomenės informavimo kampanija, kuria siekiama parodyti, jog žmonės su negalia nori bei gali dirbti, keliauti, sportuoti, dalyvauti profesiniame, kultūriniame ir visuomeniniame gyvenime. Kalbėti reikia ne apie negalią, o apie žmogų. Daugiau informacijos apie iniciatyvą rasite svetainėje: https://www.jokioskirtumo.lt/darbdaviams/

Užimtumo tarnyboje registruoti neįgalieji gali dalyvauti mokymo, savarankiško verslo, profesinės reabilitacijos ir kitose programose. Viena naujausių paslaugų – įdarbinimas su pagalba, kurios metu tiek darbuotojui, tiek darbdaviui specialistai padeda sutvarkyti įdarbinimo formalumus. Daugiau informacijos apie šią paslaugą galite rasti čia.

Parengta pagal Užimtumo tarnybos informaciją